ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ
Πέτρου Ευαγγελία Βαρβάκειος Σχολή 1η
Κάτσιος Γιώργος Βαρβάκειος Σχολή 3ος
Κολλιόπουλος Μιχάλης Βαρβάκειος Σχολή 4ος
Πούπουζας Δημήτρης Βαρβάκειος Σχολή 5ος
Πλέτσια Κωνσταντίνα Βαρβάκειος Σχολή 9η
Λευκόπουλος Αλέξανδρος Βαρβάκειος Σχολή 11ος
Βρόντος Δημήτρης Βαρβάκειος Σχολή 13ος
Ταραβήρας Ιωάννης Βαρβάκειος Σχολή 15ος
Ανθής Δημήτρης Βαρβάκειος Σχολή 22ος
Παπαθεοδώρου Διονύσης Βαρβάκειος Σχολή 26ος
Λαναράς Βασίλης Βαρβάκειος Σχολή 42ος
Ανδρέου Νεφέλη Βαρβάκειος Σχολή 44η
Λιοντόπουλος Γιώργος Βαρβάκειος Σχολή 50ος
Ανδρετσάκης Δημήτρης Βαρβάκειος Σχολή 54η
Σεργάκη Εριέττα Βαρβάκειος Σχολή 59η
Τσιργέλης Δημήτρης Βαρβάκειος Σχολή 60ος
Παπαδόπουλος Γιώργος Βαρβάκειος Σχολή 62ος
Παπαροδόπουλος Παναγιώτης Βαρβάκειος Σχολή 69ος
Μανουσάκης Μιχάλης Βαρβάκειος Σχολή 82ος
Τιτάκης Μανώλης Βαρβάκειος Σχολή 82ος
Τσαπάρας Αλέξανδρος Βαρβάκειος Σχολή 82ος
Καραμάνης Σπύρος Βαρβάκειος Σχολή 87ος
Χάρδας Γιωργής Βαρβάκειος Σχολή 87ος
Ακαμιωτάκη Ελένη Βαρβάκειος Σχολή ΕΠ
Σταυράκη Μάρα Σχολή Αναβρύτων 14η
Βαλσαμίδης Γιώργος Σχολή Αναβρύτων 66ος
Πετροπούλου Ελένη Σχολή Αναβρύτων 68η
Φίλιππας Αντώνης Σχολή Αναβρύτων 78ος
Μάλλιος Θοδωρής Σχολή Αναβρύτων 68ος
Τσαμπαρλής Γιώργος Ευαγγελική Σχολή 5ος
Μερτόγλου Κωνσταντίνος Ευαγγελική Σχολή 9ος
Ρήγας Παναγιώτης Ευαγγελική Σχολή 16ος
Τσολάκης Γιώργος Ευαγγελική Σχολή 16ος
Αργυρόπουλος Σπύρος Ευαγγελική Σχολή 19ος
Μούρτου Λουκία Ευαγγελική Σχολή 25η
Καββαδά Ευδοκία Ευαγγελική Σχολή 28η
Αλεξάκη Χριστίνα Ευαγγελική Σχολή 51η
Λιάσκας Θεοφάνης Ευαγγελική Σχολή 44ος
Κοροβέσης Κωνσταντίνος Ευαγγελική Σχολή 57ος
Δαλδάκης Μάνος Ευαγγελική Σχολή 63ος
Καλπαδάκης Ιάσονας Ευαγγελική Σχολή 71ος
Βλάσης Χρήστος Ευαγγελική Σχολή ΕΠ
Παπακωνσταντίνου Κωνσταντίνος Ευαγγελική Σχολή ΕΠ
Ντεμάδη Ιωάννα Ιωνίδειος Σχολή
Ντεληγιώργης Γιώργος Ιωνίδειος Σχολή 5ος
Παπαθανασίου Σοφία Ιωνίδειος Σχολή 16η
Σιβίλιας Δημήτρης Ιωνίδειος Σχολή 22ος
Σωτηροπούλου Μαριάντα Ιωνίδειος Σχολή 23η
Γκότσης Χριστόφορος Ιωνίδειος Σχολή 30ος
Γκαλιάτα Ξένια Ιωνίδειος Σχολή 34η
Πατεράκης Κωνσταντίνος Ιωνίδειος Σχολή 42ος
Βακρινού Νικολίνα Ιωνίδειος Σχολή 44η
Κουμουνδούρος Σταμάτης Ιωνίδειος Σχολή 48ος
Δελιολάνης Ιάσονας Ιωνίδειος Σχολή 50ος
Χρονοπούλου Δέσποινα Ιωνίδειος Σχολή 55η
Κοψιαύτης Αναστάσης Ιωνίδειος Σχολή 68ος
Μαμνιόγλου Νίκη Ιωνίδειος Σχολή 68η
Σαββίδου Μαρία-Ελένη Ιωνίδειος Σχολή 68η
Μεγαλούδης Λευτέρης Ιωνίδειος Σχολή 70ος
Βλαχάκος Γιώργος Ιωνίδειος Σχολή 78ος
Μπουσκουίδη Ελένη Ιωνίδειος Σχολή 89η
Γάλλου Ναντίνα Ιωνίδειος Σχολή 93η
Σοκορέλης Άγγελος Ιωνίδειος Σχολή 101ος
Δαγαλάκης Άκης Ιωνίδειος Σχολή 104ος
Τσίπης Στέφανος Ιωνίδειος Σχολή ΕΠ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ
ΚΑΡΕΚΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 1ος
ΛΑΣΧΟΥ ΒΕΑΤΡΙΚΗ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 10η
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 13ος
ΑΪΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 22ος
ΣΙΑΒΕΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 35ος
ΒΑΖΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 50ος
ΒΟΥΛΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 51ος
ΠΑΤΙΝΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 52ος
ΜΑΓΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 76η
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 84ος
ΔΙΑΚΟΥΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 84ος
ΜΩΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 88ος
ΕΣΠΕΡΙΔΗ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 91η
ΠΟΘΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 94ος
ΖΟΡΜΠΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 95ος
ΜΠΙΦΣΑ ΕΛΕΝΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 96η
ΠΑΤΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΕΠ
ΠΑΧΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΕΠ
ΚΑΪΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 10ος
ΤΖΙΟΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 17ος
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 57ος
ΛΙΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 77ος
ΑΝΤΙΟΧΟΣ ΗΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 10η
ΤΣΑΚΩΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 10η
ΚΟΜΗΤΑΣ ΦΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 12ος
ΚΥΡΙΑΖΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 15η
ΔΑΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 25ος
ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΒΑΪΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 28η
ΔΟΥΜΕΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 38ος
ΓΙΟΥΝΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 57η
ΒΙΚΑΤΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 62ος
ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 62ος
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 68η
ΜΠΙΛΛΑ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 70η
ΚΟΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΠ
ΣΚΟΥΛΑΞΕΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΠ
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΛΦΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΠ
ΣΑΦΤΑ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 7ος
ΜΠΕΡΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 10η
ΒΙΤΟΥΛΑΔΙΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 11η
ΚΑΛΛΙΓΕΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 11ος
ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 15ος
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 18ος
ΧΡΥΣΙΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 24ος
ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 35η
ΣΠΕΝΤΖΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 37ος
ΜΑΝΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 39ος
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 45η
ΧΥΤΗΡΗ ΧΑΡΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 46η
ΚΩΣΤΑΚΙΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 52ος
ΓΙΑΓΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 55η
ΠΑΠΑΡΓΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 56η
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 74η
ΠΕΤΡΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 81η
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 87ος
ΛΑΧΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 93η
ΠΟΥΛΙΚΑΡΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 94η
ΚΑΜΙΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 97η
ΜΑΝΙΑΚΟΥ ΡΩΞΑΝΗ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 98η
ΜΟΣΧΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ – ΘΕΟΔΩΡΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 103η
ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΔΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΕΠ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ
ΚΑΛΛΙΒΩΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2η
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5η
ΜΑΝΙΑΣ ΙΑΣΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 8η
ΛΗΜΝΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13η
ΧΑΙΔΕΜΕΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 19η
ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 45η
ΠΟΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 46η
ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΔΑΝΑΗ 68η
ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 74η
ΠΛΑΚΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΑ 82η
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 83η
ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 86η
ΠΟΘΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 88η
ΣΚΛΗΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

96η

ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2η
ΔΙΑΚΟΥΜΗ ΜΑΡΙΝΑ 6η
ΚΑΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 7η
ΠΡΟΥΣΑΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 14η
ΣΑΡΔΗ ΜΑΡΙΑ ΖΩΗ 16η
ΣΑΚΕΛΛΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21η
ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 37η
ΖΟΡΜΠΑ ΣΦΑΕΛΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 38η
ΑΡΦΑΡΑ ΜΕΛΑΙΝΗ ΜΑΡΙΑ 48η
ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 52η
ΚΩΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 60η
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 64η
ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 66η
ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 68η
ΓΡΙΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 70η
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 73η

ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ
     
ΣΙΒΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 3η
ΤΡΙΧΙΑ ΑΡΣΙΝΟΗ 30η
ΜΠΑΚΙΝΕΖΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ 36η
ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 45η
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 48η
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 51η
ΠΑΠΟΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 62η
ΚΟΥΤΑ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 69η
ΝΤΕΜΙΑΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 72η
ΚΑΡΑΜΑΡΓΙΟΥ ΑΛΙΚΗ 86η
ΣΠΥΡΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 87η
ΜΠΙΤΣΑΧΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΣΟΦΟΚΛΗΣ 96η
ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 97η
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 98η
ΚΟΝΤΟΒΡΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ-ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ 101η

                                     

ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ
ΦΡΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 18η
     

                                         

ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ-ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 27η
     

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

     ΘΕΣΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ

   
ΤΣΙΟΛΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15η
ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 19η
ΓΚΙΚΑΣ ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 24η
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 43η
ΜΠΑΛΑΚΙΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 58η
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 65η
ΚΩΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 74η
ΓΙΑΝΝΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 75η
ΤΣΙΛΗ ΜΑΡΙΑ ΛΑΜΠΡΟΣ 80η
ΚΟΥΡΗ ΜΑΥΡΟΦΟΡΟΥ ΛΗΔΑ 82η
ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 87η
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 96η
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 98η
   
   

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΑ

ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

      ΘΕΣΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ

   
ΓΕΡΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1η
ΓΕΡΑΣΗ ΕΛΕΝΗ 11η
ΜΕΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 13η
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 21η
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 26η
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΣΥ 31η
ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 39η
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΙΑΣΩΝ 40η
ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 58η
ΚΟΥΓΙΕΜΗΤΡΟΣ ΟΡΦΕΑΣ 61η
ΚΑΛΛΟΝΙΑΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 66η
ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 80η
ΔΑΛΗΒΙΓΚΑΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 81η
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 84η
ΚΑΛΛΙΤΕΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 87η
   

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΑ

ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΘΕΣΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ

   
ΠΕΡΙΟΡΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3η
ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16η
ΚΩΣΤΕΛΕΝΟΥ ΑΛΚΙΣΤΗ-ΕΛΕΝΗ 25η
ΝΤΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ- ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 33η
ΦΟΡΤΩΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ 36η
ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 38η
ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 55η
ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 59η
ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 63η
MULLALLI EVELINA 72η
ΚΟΜΝΗΝΕΛΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΑΡΙΑ 110η
ΜΑΤΕΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 112η
   
   

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΑ

ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

ΘΕΣΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ

   
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2η
ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3η
ΚΟΥΡΟΥΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 5η
ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11η
ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 15η
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 16η
ΡΕΟΥΛΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 19η
ΠΑΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 24η
ΧΛΟΨΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 30η
ΑΝΕΣΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 32η
ΣΑΓΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 35η
ΚΩΤΣΗ ΜΑΡΙΛΙΑ 41η
ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ 42η
ΚΑΠΕΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 45η
ΚΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 49η
ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 52η
ΣΕΙΡΗΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 53η
ΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 57η
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 79η
ΜΠΕΛΕΖΙΝΗΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ 81η
ΧΑΛΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 83η
ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 84η
   
   

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΑ

ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

      ΘΕΣΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ

   
 ΤΑΚΟΥΔΗ ΑΛΕΞΙΑ               16η
 ΤΣΙΦΤΗ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ               29η
   

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ
ΖΑΡΜΠΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΡΟΥΣΚΑ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 16η
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21η
ΤΖΑΦΕΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΠΕΤΡΟΣ 23η
ΙΩΧΑΝΑΣ ΣΑΛΩΜ 27η
ΤΖΟΓΚΑ ΑΘΗΝΑ 66η
ΞΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 73η
ΒΙΚΕΛΑ ΔΑΝΑΗ 82η
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ
ΣΤΡΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
ΤΡΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΝΔΥΛΗ ΚΑΣΣΙΑΝΗ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 14η
ΧΕΣΚΕΘ ΚΑΡΟΛΟΣ 15η
ΚΟΡΙΝΘΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 31η
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΕΥΡΙΔΙΚΗ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 32η
ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ 37η
ΒΛΑΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 40η
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ 43η
ΤΟΥΡΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 48η
ΑΛΒΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 49η
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 57η
ΡΑΖΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 62η
ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 64η
ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 69η
ΤΖΙΓΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 75η
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ
ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 11η
ΠΟΛΥΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 24η
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 26η
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 29η
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 33η
ΠΕΠΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 39η
ΛΙΑΠΠΗ ΣΩΤΗΡΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 65η
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 67η
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 68η
ΓΟΒΔΕΛΑΣ ΙΑΣΩΝ 78η
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ
ΚΟΥΚΟΥΤΣΑΚΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 27η
ΠΑΜΟΥΚΤΣΟΓΛΟΥ ΒΕΡΑ 31η
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΝΑ 43η
ΜΥΤΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 50η
ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΥΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 74η
ΜΑΝΙΑΤΑΚΟΥ-ΟΜΑΛΙΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 78η
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 79η
ΚΑΚΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ 90η
ΜΠΑΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 94η
ΤΥΠΟΠΩΛΗ ΑΛΙΚΗ 97η
ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ
ΖΑΡΜΠΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΡΟΥΣΚΑ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 16η
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21η
ΤΖΑΦΕΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΠΕΤΡΟΣ 23η
ΙΩΧΑΝΑΣ ΣΑΛΩΜ 27η
ΤΖΟΓΚΑ ΑΘΗΝΑ 66η
ΞΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 73η
ΒΙΚΕΛΑ ΔΑΝΑΗ 82η

Πρότυπα Πειραματικά Γυμνάσια 2013-2014

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΕΙΡΑ
ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
ΓΚΛΕΚΑ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 8
ΚΟΥΤΣΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 27
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΕΝΝΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 41
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ   43
ΚΟΥΛΟΥΚΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΕΡΡΙΕΤΤΑ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ 45
ΛΕΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 56
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 61
ΤΡΥΦΙΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 69
ΣΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 88
2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΕΙΡΑ
ΝΤΑΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 8
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 24
ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 29
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 37
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΙΩΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 40
ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 60
ΓΚΟΡΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 65
ΛΙΑΝΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤΑΥΡΟΣ 66
ΛΥΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 69
ΝΤΑΒΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 70
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 91
ΚΟΡΟΜΒΟΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 105
ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΜΑΡΩ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΜΑΡ. 128
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 156
ΧΑΣΑΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 159
ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΕΙΡΑ
ΤΟΛΙΟΣ ΔΟΛΙΟΣ ΘΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5
ΣΑΟΥΑΣ ΚΟΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΧΜΕΝΤ-ΑΓΓΕΛΟΣ 9
ΒΑΡΒΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 18
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 31
ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΕΙΡΑ
ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4
ΚΟΥΡΕΤΑ ΑΛΙΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 6
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 13
ΜΠΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15
ΦΟΥΡΝΙΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 19
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 20
ΠΑΛΤΖΟΥΔΗ ΧΡΥΣΑ ΦΩΤΙΟΣ 23
ΞΥΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΗΛΙΑΣ 27
ΛΟΥΙΖΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΣΑΒΒΑΣ 32
ΜΑΔΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 33
ΜΠΕΛΖΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ 35
ΤΡΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 42
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 47
ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 57
ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΟΦΙΛΗ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 63
ΜΑΥΡΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 66
ΒΛΑΧΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 68
ΚΑΓΓΕΛΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ 72
ΜΕΧΙΛΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΙΟΥΛΙΑΝ 74
ΣΑΛΑΜΑΣ ΛΟΥΚΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 77
ΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 99
ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΕΙΡΑ
ΔΕΣΠΟΤΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 13
ΜΠΑΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ 27
ΜΠΟΥΝΤΑ ΑΛΚΜΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 42
ΛΕΤΣΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 51
1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΕΙΡΑ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 8
ΚΩΣΤΑΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ 18
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30
ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ-ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 35
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ 37
ΤΡΑΚΑΔΑ ΜΕΛΙΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 38
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40
ΞΕΝΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 45
ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 46
ΓΟΥΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 77
ΞΟΥΡΑΦΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΓΙΑΣΕΜΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 87

 

ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΕΙΡΑ
ΑΣΚΟΥΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10
ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΕΛΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 39
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΣΤΑΥΡΟΣ 49
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ ΠΛΑΤΩΝ 50
ΜΠΟΘΟΣ ΒΟΥΤΕΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 54
ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 55
ΠΙΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 59
ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΕΙΡΑ
ΔΙΔΑΓΓΕΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 24
ΜΟΥΖΑΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 31
ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 49
ΚΥΡΓΙΑΝΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ 51
ΛΑΓΑΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 56
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΗΛΙΑΣ 68
ΤΣΙΜΠΙΣΗ ΜΑΡΙΑ - ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 77
ΠΑΠΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93
ΚΟΞΑΝΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 98
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 112
ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΝΝΕΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΕΙΡΑ
ΠΙΤΣΑΡΓΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 59
ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ-ΑΕΙ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΕΙΡΑ
ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 10
ΠΟΥΛΑΣΤΙΔΗ ΜΕΛΙΑ-ΑΝΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 12
ΞΑΝΑΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 24
ΤΖΕΛΕΠΗ ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30
ΓΑΛΑΝΗ ΦΑΙΔΡΑ ΜΑΡΙΟΣ 46
ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΕΙΡΑ
ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 2
ΠΑΠΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19
ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΗΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΕΙΡΑ
ΔΕΔΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΤΣΑΝΤΙΝΟΣ 11
ΚΑΜΠΛΕΤΣΑΣ-ΜΠΑΓΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 20
ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΕΙΡΑ
ΣΑΛΚΙΝΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 37

 Πρότυπα Πειραματικά Λύκεια 2013-2014

ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΕΙΡΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 57
2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΑΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΕΙΡΑ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 41
ΤΣΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 108
ΖΕΝΕΛΗ ΑΝΤΖΕΛΑ ΣΟΚΟΛ 124
ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ-ΛΥΚΕΙΟ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΕΙΡΑ
ΣΙΩΖΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 22
ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΕΙΡΑ
ΠΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1
ΜΑΙΣ ΑΝΝΥ ΜΑΙΡ 10
ΛΙΩΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14
ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 27
ΡΕΒΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛ. ΚΥΡΙΑΚΟΣ 37
ΒΑΓΓΕΡ ΑΝΤΩΝΗΣ ΙΩΣΗΦ 40
ΜΕΣΟΓΕΙΤΗ ΟΛΓΑ ΑΝΔΡΕΑΣ 43
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ -ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 45
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 67
ΔΗΜΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 79
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 91
1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΑΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΕΙΡΑ
ΤΥΡΛΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ-ΕΦΡΑΙΜ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 22
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25
ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΕΙΡΑ
ΣΕΨΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 28
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 60
ΜΑΝΟΥΡΗ-ΛΕΒΕΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 70
ΚΟΥΝΟΥΠΑ ΔΑΝΑΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 81
ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΕΙΡΑ
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 27
ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ-ΑΕΙ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΕΙΡΑ
ΜΑΤΚΑΡΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 17
ΦΟΥΣΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 29
1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ''Μ.ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ''
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΕΙΡΑ
ΡΕΒΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11
ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΕΙΡΑ
ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 4
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 64

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ 2ος
ΦΛΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ 6 ος
ΚΟΒΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ 20 ος
ΚΩΤΣΙΑ ΛΗΔΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ 21 η
ΚΑΛΠΑΚΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ 29 ος
TARLEV MARINA ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ 34 η
ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ 44 ος
ΖΑΡΜΠΑΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ 45 ος
ΓΕΩΡΓΟΥΣΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ 57 η
ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ 61 η
ΤΖΕΛΕΠΗ ΜΑΡΙΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ 68 η
ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ 71 η
ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ 78 η
ΓΡΑΜΨΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ 89 ος
ΝΤΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ 97 ος
ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ 108 ος
ΠΝΙΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ 112 ος
ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΑΒΡΥΤΑ 3 ος
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΒΡΥΤΑ 7 ος
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΑΒΡΥΤΑ 11 ος
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΑΒΡΥΤΑ 46 η
ΚΑΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΒΡΥΤΑ 54 ος
ΑΦΟΥΞΕΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΒΡΥΤΑ 62 ος
ΤΑΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΒΡΥΤΑ 72 ος
ΚΟΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ 3 ος
ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΑΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ 7 η
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ 18 ος
ΤΣΑΜΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ 23 ος
ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ 33 ος
ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ 36 ος
ΚΟΚΟΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ 37 ος
ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ 47 ος
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ 82 ος
ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ 83 η
ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ 91 ος
ΑΚΤΥΠΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ 96 η
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΜΙΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ 98 ος
ΤΖΕΡΜΠΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ 2 η
ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ 4 ος
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ 11 η
ΜΑΣΤΡΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ 32 ος
ΤΣΑΜΠΑΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ 65 ος
ΚΕΡΑΣΟΒΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ 21 ος
ΝΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ 74 ος
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ 78 ος
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΕΛΕΝΗ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ 81 η
ΒΛΑΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ 90 η
ΚΟΥΡΜΕΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ 105 ος
ΒΡΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 2ο ΑΘΗΝΩΝ 36 η
ΒΡΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΑΘΗΝΩΝ 92 ος
ΠΑΝΤΑΖΙΔΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 1ο ΑΘΗΝΩΝ 10 η
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΑΘΗΝΩΝ 70 ος
ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 11 ος
ΤΣΑΛΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 44 ος
ΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 71 ος
Φροντιστήρια μέσης εκπαίδευσης Λουκίδη 1968-2020, 52 χρόνια φροντιστηριακής εμπειρίας. Powered by web-doctor.gr