Επιτυχόντες

ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ 2019
ΖΑΡΜΠΑΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ 2019
ΔΙΑΚΟΥΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ 2019
ΝΙΚΟΛΑΡΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ 2019
ΓΚΙΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 2019
ΚΑΒΟΥΚΙΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΗΜΙΚΟ (ΠΑΤΡΑΣ) 2019
ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 2019
ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΥ ΜΑΡΓΚΩ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ Α.Π.Θ. 2019
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑ) 2019
ΤΣΙΡΛΙΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ Ο.Π.Α 2019
ΤΖΑΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ(ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 2019
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 2019
ΚΟΥΡΤΙΣΗ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ 2019
ΠΑΝΑΡΙΤΗ ΕΛΕΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 2019
ΚΑΤΣΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) 2019
ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) 2019
ΜΠΟΡΓΚΟΛ ΚΩΝ/ΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2019
ΦΕΚΑ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2019
ΠΑΤΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 2018
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 2018
ΜΥΑΡΗ ΝΕΦΕΛΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ Ε.Κ.Π.Α. 2018
ΦΑΣΟΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) Ε.Κ.Π.Α 2018
ΚΑΣΑΠΙΔΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 2018
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ 2018
ΑΝΤΕΜΑΙ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ Ε.Κ.Π.Α. 2018
ΓΑΛΑΡΙΝΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) Ε.Κ.Π.Α. 2018
ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 2018
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ(ΠΑΤΡΑ) 2018
ΣΙΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΡΗΤΗ) 2018
ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) 2018
ΚΑΡΑΠΟΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 2018
ΖΑΡΓΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) 2018
ΞΑΝΘΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2018
ΚΩΣΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ) 2018
ΗΛΙΑΣ ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ 2018
ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΑΝ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ Ε.Κ.Π.Α. 2018
ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ 2017
ΖΕΝΕΛΗ ΆΝΤΖΕΛΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) Ο.Π.Α 2017
ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ 2017
ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 2017
ΜΟΡΕΛΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 2017
ΓΟΥΔΙΝΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 2017
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ. 2017
ΦΤΟΥΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) 2017
ΛΕΚΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 2017
ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ Ε.Κ.Π.Α. 2017
ΣΟΥΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ Ε.Κ.Π.Α. 2017
ΘΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) 2017
ΠΑΠΑΠΟΛΙΤΗ ΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ Ε.Κ.Π.Α. 2017
ΜΠΟΡΓΚΟΛ ΜΕΛΙΝΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 2017
ΚΟΛΛΙΑ ΜΑΙΡΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 2017
ΑΛΕΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ. 2017
ΣΜΑΙΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ 2017
ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 2016
ΑΔΑΜΗ ΦΡΑΓΚΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 26η 2016
ΛΙΟΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) 6η 2016
ΔΕΛΕΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), Ο.Π.Α. 2016
ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΩΤΗ ΕΛΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 12η 2016
ΠΝΙΓΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 17ος 2016
ΓΚΑΡΜΠΙΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 2016
ΛΟΥΚΑ ΛΟΥΙΖΑ ΘΕΩΡΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 2016
ΑΔΑΜΗ ΑΣΗΜΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ) 2016
ΠΑΤΕΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 2016
ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΩΤΗ ΑΝΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ 2016
ΑΛΕΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ 2016
ΓΚΟΒΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) 2016
ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 2016
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 2015
ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΤΜΗΜΑ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ 2015
ΒΟΤΣΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) 2015
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 2015
ΖΕΕΡΗ   ΙΩΑΝΝΑ Τμήμα Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής, Διακόσμησης και Σχεδιασμού Αντικειμένων ΑΘΗΝΑ 2015
ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ) 2015
ΖΟΡΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ) 2015
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)  2015
ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΜΗΜΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 2015
ΚΟΛΙΑΣ ΕΥΘΥΜΗΣ ΗΛΕΚΤΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 2015
ΜΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) 2015
ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗ ΖΩΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 2015
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ 2015
ΠΛΑΤΑΝΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ) 2015
ΠΟΛΥΖΩΗ ΕΛΕΝΗ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ 2015
ΠΡΟΥΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) 2015
ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 2015
ΣΑΧΛΑΡΙ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2015
ΤΣΙΡΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ &ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 2015
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)  2015
ΤΣΙΦΤΣΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 2015
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 2015
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 2015
ΡΗΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΑΤΡΙΚΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΑΘΗΝΑΣ 2015
ΣΕΦΕΡΑΊ΄ ΜΑΡΙΟΣ μηχανικων τεχνολογιας αεροσκαφων   χαλκιδα 2015
ΤΣΟΥΚΑΚΗ     ΑΝΝΑ ΦΥΣΙΚΟ ΚΡΗΤΗΣ 2015
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΑ Τμήμα Πολιτισμικής Τεχνολογίας και Επικοινωνίας (Τ.Π.Τ.Ε.) Πανεπιστήμιο Αιγαίου 2015
ΦΡΑΓΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑ 2015
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ          Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών - (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ 2014
ΦΑΝΗΣ ΜΑΝΟΣ ΦΥΣΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ 2014
ΣΚΕΝΤΙ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ 2014
ΤΣΙΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ 2014
ΚΑΤΡΙΜΟΥΣΤΑΚΗ ΑΣΠΑ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΝΟΜΙΚΗΣ 2014
ΚΟΥΡΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ 2014
ΜΟΥΓΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ 2014
ΤΣΟΛΟΜΙΤΗ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 2014
ΛΑΖΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ 2014
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ 2014
ΚΟΛΛΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 2014
ΘΑΝΑΣΕΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΚΡΗΤΗΣ(ΡΕΘΥΜΝΟ) 2014
ΓΡΙΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ(ΚΟΡΙΝΘΟΣ) 2014
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 2014
ΡΕΣΣΟΣ ΘΩΜΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΑ 2014
ΛΕΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2014
ΔΟΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2014
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2014
ΚΟΛΟΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ   ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2014
ΣΕΦΕΡΑΪ ΜΑΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ   ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2014
ΜΕΓΓΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 2014
ΜΑΥΡΙΑΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΛΑΪΚΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ   ΑΡΤΑΣ 2014
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΖΩΪΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ (ΑΡΤΑ) 2014
ΥΦΑΝΤΗ ΙΟΥΛΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 2014
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ 2014
ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΑΘΗΝΑΣ 2014
ΦΡΑΓΚΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ ΑΘΗΝΑΣ 2014
ΓΚΙΟΝΗ ΦΛΩΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΛΑΜΙΑΣ 2014
ΚΑΚΟΥΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΑΘΗΝΑΣ 2014
ΤΟΡΟΟΣ ΧΑΡΗΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2014
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΧPΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜ.& ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 2013
ΠΟΡΤΟΚΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΧPΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜ.& ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 2013
ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2013
ΛΕΚΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ 2013
ΣΟΥΧΛΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ 2013
ΦΑΡΜΑΚΗ ΕΦΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ 2013
ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΣΟΦΙΑ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ- ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ 2013
ΒΡΕΤΤΟΣ ΗΛΙΑΣ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ- ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ 2013
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ   ΝΑΤΑΣΑ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ 2013
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΆΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 2013
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 2013
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 2013
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 2013
ΜΙΚΟΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ 2013
ΣΙΑΒΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ 2013
ΣΤΑΦΥΛΑΣ   ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ 2013
ΓΚΟΝΤΕΑ ΒΙΚΤΩΡ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ 2013
ΛΑΜΠΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2013
ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑ 2013
ΜΑΡΙΤΣΑ ΣΤΕΛΛΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ 2013
ΧΕΛΙΔΟΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ 2013
ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ 2013
ΛΟΛΟΤΣΙ ΝΤΕΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ) 2013
ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ) 2013
ΣΙΑΒΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε. 2013
ΜΑΡΙΤΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΡΟΔΟΣ 2013
ΜΟΥΝΤΡΟΥΔΗΣ ΤΑΣΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 2013
ΚΙΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ   ΠΕΙΡΑΙΑ 2013
ΡΕΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2013
ΚΡΕΜΑΣΤΙΩΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2013
ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΑ 2013
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ 2013
ΜΑΥΡΟΥΓΙΑΝΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΛΑΜΙΑΣ 2013
ΓΙΩΡΓΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΛΑΜΙΑΣ 2013
ΠΙΡΠΙΝΙΑΔΗ ΑΡΓΥΡΩ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ 2013
ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ   ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2013
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ   ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2013
ΜΗΚΩΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 2013
ΥΦΑΝΤΗ ΙΟΥΛΙΑ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ   ΚΡΗΤΗΣ 2013
ΚΟΥΤΕΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧ. ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 2013
ΛΑΪΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε. 2013
ΚΑΚΟΥΝΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ Α.Ε.Ν. ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ 2013
ΚΙΡΟΥΜΠΙΑΝ ΚΕΡΟΠ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2013
ΚΟΥΚΟΥΔΗ ΑΘΗΝΑ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2013
ΦΙΛΑΤ ΕΛΕΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2013
ΚΥΔΩΝΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ 2013
ΤΟΡΟΟΣ ΧΑΡΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΛΑΜΙΑΣ 2013
ΣΑΛΙΜ ΖΟΡΙΚ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΚΤΙΡΙΩΝ   ΠΑΤΡΑΣ 2013
Φροντιστήρια μέσης εκπαίδευσης Λουκίδη 1968-2020, 52 χρόνια φροντιστηριακής εμπειρίας. Powered by web-doctor.gr